Hekimoğlu dizisi oyuncu kadrosunda yeni isimler…

Hekimoğlu yeni sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla …

Hekimoğlu dizisi oyuncu kadrosunda yeni isimler…
Reklam
Bu Haberi Paylaş:

Hekimoğlu yeni sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı Hekimoğlu dizisine yeni isimler de katıldı.

HEKİMOĞLU DİZİSİNE İKİ ÖNEMLİ İSİM

Belçim Bilgin ve Güven Kıraç yeni sezonda Hekimoğlu kadrosunda yer alacak. Güven Kıraç, dizide iş insanı Vahap Ergün karakterine hayat verecek. Belçim Bilgin ise Hekimoğlu’nun eski karısı avukat Selin Kurt karakterini canlandıracak.

Belçim Bilgin, Hekimoğlu’nun eski karısı avukat Selin Kurt karakterini canlandıracak.

HEKİMOĞLU OYUNCULARI

Ateş Hekimoğlu – Timuçin Esen
Orhan Yavuz– Okan Yalabık
Kaan Yıldırım – Mehmet Ali Çağlar
Ebru Özkan Saban – İpek Tekin
Damla Colbay – Zeynep Can

HEKİMOĞLU DİZİSİNİN KONUSU

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Bu Haberi Paylaş:
Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ