Ufuk Bek: “Güraslan yalan söylüyor”

Silivrispor kulübüne uzun yıllar futbolcu, antrenör ve yönetici olarak hizmet eden ve aynı zamanda Silivrispor’a Başkan Adayı olan Ufuk Bek, Mevcut Silivrispor Başkanı Taylan Güraslan’ın Silivrispor kongre tarihi hakkında yalan açıklama yaptığını iddia etti.

Ufuk Bek: “Güraslan yalan söylüyor”
  • Manşet / Spor
  • 6 Temmuz 2020 16:57 | Son Güncellenme: 6 Temmuz 2020 17:01
Reklam
Bu Haberi Paylaş:
Bu Haberi Oylayın!! Habere Oy vermek için yıldızların üzerine tıklayın!
[Toplam: 0 Averaj: 0]

Silivrispor kulübüne uzun yıllar futbolcu, antrenör ve yönetici olarak hizmet eden ve geçtiğimiz yıl Silivrispor’a başkan adayı olan Ufuk Bek mevcut kulüp başkanı Taylan Güraslan’ın resmi sosyal platform sayfası Facebook’tan yaptığı yalan açıklamayı kendisine yakıştıramadığını açıkladı.
Bek, “Pandemi sürecinde “çalışamadık diyerek” hesap cetvelini vermekten kaçınanların kısa sürede 180 üye yapması da oldukça dikkat çekici!” dedi.

Ufuk Bek’in açıklaması şu şekilde;

Silivrispor kulübüne uzun yıllar futbolcu, antrenör ve yönetici olarak hizmet etmiş ve geçtiğimiz yıl başkan adayı olmuş gerçek bir “Silivrisporlu” olarak bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim. Geçtiğimiz günlerde resmi Facebook sayfasından paylaşılan Taylan Güraslan’ın kongre tarihi hakkındaki “YALAN açıklamasını” Silivrispor başkanlığı makamında bulunan birine hiç yakıştıramadım.

Silivrispor gibi mazisi birçok başarıyla dolu, sayısız oyuncu yetiştirmiş saygın bir camianın üyelerinin yüzlerine dalga geçer gibi bakarken “Yalan söylemenin” elbette bir bedeli olmalı. Pandemi sürecinde “çalışamadık diyerek” hesap cetvelini vermekten kaçınanların kısa sürede 180 üye yapması da oldukça dikkat çekici! Yaklaşan kongre sürecinde sporseverlerin kendisine gereken yanıtı vereceğinden eminim. Tüm bu yaşananları spor kamuoyunun bilgisine sunuyorum.

Saygılarımla…

H. Ufuk BEK

Bu Haberi Paylaş:
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ