Koçoğlu: “Cumhuriyet demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir.”

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan CHP Silivri İlçe Başkan Adayı Mümün Koçoğlu, “Cumhuriyet demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir.” dedi.

Koçoğlu: “Cumhuriyet demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir.”
Reklam
Bu Haberi Paylaş:

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkan Adayı Mümün Koçoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Koçoğlu’nun mesajı şu şekilde:
Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı meydana gelmiştir. Yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zafer, milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlayan Cumhuriyeti rejimini armağan etmiştir.

Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Cumhuriyet demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir.
Cumhuriyetimizi kuruluş felsefesindeki hedeflere ulaştırmamız elbette ki mümkündür. Ancak bunun için her birimizin üstüne fazlasıyla iş düşmektedir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın önemi ve anlamı elbette ki tartışılmaz. Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür.

Reklam

Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, acısı yüreğimizde her daim taze kalacak olan şehitlerimizi, gazilerimizi sonsuz şükran duyguları ve rahmetle anıyor, halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Gururla söylüyorum ki ben bir Cumhuriyet çocuğuyum. Ne mutlu bunu yürekten söyleyebilen herkese! Bayramımız kutlu olsun!

Mümün KOÇOĞLU
CHP Silivri İlçe Başkan Adayı

Bu Haberi Paylaş:
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ