Barlas: “Silivri CHP özür dilesin”

AKP’li Sami Barlas Silivri CHP’yi İş bilmez bir tutumla, içi boş iddia ve iftiralarla, görsel şovlarla Silivri halkını kandırmakla suçladı.

Barlas: “Silivri CHP özür dilesin”
Reklam
Bu Haberi Paylaş:

AKP’li Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas, Vega AVM önündeki üstgeçidin yapım süreci ile ilgili olarak Silivri CHP’nin kamuoyuna yanlış bilgi verdiğini söyledi.

Konuyla ilgili olarak sosyal ağ üzerinden bir paylaşımda bulunan Sami Barlas’ın açıklaması şu şekilde:

“KİPA AVM önü asansörlü üst geçidin protokolü için yüklenici firma Karayollarına 24.08.2020 tarihinde müracaat yapmıştır. Hatta bu başvuru, CHP Grubu’nun “engelleme yapılıyor” açıklamasında bulunduğu tarihten birkaç gün sonra yapılmıştır. Yani Karayollarına başvuru yapmayı unuttukları gibi bir de utanmadan Karayolları nezdinde devletimizi sözde engelleme yapmakla suçlamışlardır.

Ayrıca Karayollarının bile proje statiklerinin onayını Üniversite ve mühendisler odasına onaylattığı bir dönemde yüklenici firmanın projeyi kendisinin imzalaması bile 2. derece deprem bölgesinde olan Silivri ilçemize yapılmış büyük bir ihmaldir.

Kısacası CHP İlçe Başkanı ve meclis üyelerinin dediği gibi “Karayolları imalatı engelleniyor” söylemi tamamen yanlış ve kamuoyunu yanılgıya uğratmaktan başka bir şey değildir.

AK Parti’nin ve AK Parti Hükümeti’nin hizmet anlayışında engelleme yoktur. AK Parti 18 yıldır tüm engellere rağmen milletine hizmet etmeye devam etmektedir. Eğer bir engelleme arayacaklarsa kendi partileri olan CHP’nin geçmişine bakmaları yeterli olacaktır. Başta Kanal İstanbul olmak üzere Türkiye’nin gücüne güç katacak birçok vizyon projeye sırf siyasi emelleri uğruna nasıl karşı çıktıklarını “İstemezük” anlayışı ile ulusal ve yerel birçok projeyi nasıl engellemeye kalkıştıklarını hepimiz biliyoruz.

İş bilmez bir tutumla, içi boş iddia ve iftiralarla, görsel şovlarla Silivri halkını kandıramazsınız. Dolayısı ile Silivri CHP İlçenin yaptığı asılsız iddiaları kınıyor, Silivri halkından ve Karayolları yetkililerinden özür dilemeye davet ediyoruz.” dedi.

Bu Haberi Paylaş:
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ