Silivri Taekwondo Kulübü sporcuları başarıya doymuyor.
Silivri Taekwondo Kulübü sporcuları yine büyük bir başarıya imza attı.
Silivri Taekwondo Kulübü sporcuları yine büyük bir başarıya imza attı.
Silivri Taekwondo Kulübünün sporcuları Burçak Soydaş ve Vuslat Bahar Ergökşen, Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği oyunlarda üstün performans göstererek dereceye girdiler.
Başarılarıyla gururlandıran sporcular, bu büyük başarı, kulübümüzün ve sporcularımızın azimli çalışmalarının bir göstergesi niteliğinde.
Silivri Taekwondo Kulübü adına Cem Soydaş tarafından konuyla ilgili yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi, “Sporcularımızın gelecekteki başarılarının devamını diliyor ve onları desteklemeye devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz. Başarılarından dolayı Burçak Soydaş ve Vuslat Bahar Ergökşen’i bir kez daha tebrik ediyoruz.”