Bölgemiz Başkanlarından Taksim Atatürk anıtına ziyaret
Bölgemiz Başkanlarından Taksim Atatürk anıtına ziyaret
Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel ile birlikte İBB Meclis toplantısının ardından Taksim Meydanı’nda Atatürk Anıtı’nı ziyaret etti.
Balcıoğlu: “İstanbul’un en batısında üç kardeş belediye olarak bölgemizin refahını arttırmak ve daha yaşanabilir bir yer haline getirmek uğruna işbirliğimizi ve dayanışmamızı arttırmak için kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Birlikteliğimiz daim olsun.” dedi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ